Bransoletka Balance - wszystkie czakry - labradoryt, sodalit, apatyt, peridot, cytryn, kamień słoneczny, czarny agat i onyks

Cena: 134,90 zł 134.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Bransoletka została wykonana z zestawu niedobarwianych kamieni naturalnych (8 mm) równoważących wszystkie czakry:

Czakra podstawy: czarny onyks, czarny agat pasiasty, hematyt (złote przekładki)

Czakra sakralna: kamień słoneczny

Czakra splotu słonecznego: cytryn

Czakra serca: peridot

Czakra gardła: niebieski apatyt

Czakra trzeciego oka: sodalit

Czakra korony: labradoryt

Biżuteria składa się z minerałów o wysokiej częstotliwości energii. Każda bransoletka jest inna - kamienie różnią się od siebie odcieniem i rysunkiem.

Podstawę bransoletki stanowi mocna, silikonowa gumka, a dodatek elementy ze stali chirurgicznej.

Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 15,5-16,5 cm.

Biżuterię otrzymasz ode mnie zapakowaną w logowane pudełeczko Magneska.

Więcej o kamieniach w Twojej biżuterii:

Czakra podstawy - czarny onyks - sprzyja odnowie organizmu. Wycisza i pomaga się skupić. Pomaga w szukaniu nowych inspiracji, wzmacnia samokontrolę.

Czakra podstawy - czarny agat pasiasty - przynosi emocjonalne bezpieczeństwo i ochronę. Dodaje pewności siebie, uczy niezależności od innych osób. Działa jak tarcza przed negatywnymi wibracjami.

Czakra sakralna - kamień słoneczny - wzmocni Twój wewnętrzy blask. Pomoże Ci zawalczyć z noszonymi przez lata kompleksami. Podniesie poczucie własnej wartości, pozwoli odzyskać siłę i moc.

Czakra splotu słonecznego - cytryn - jest kamieniem przynoszącym wszelką pomyślność – zawodową, finansową oraz w sferze osobistej. Pokieruje Twoje serce i umysł w stronę pozytywnych, ciepłych aspektów życia.

Czakra serca - peridot - usuwa emocjonalne i umysłowe zatrucia. Poprawia jasność myślenia i ułatwia podejmowanie decyzji. Budzi miłość do siebie – przywraca poczucie własnej wartości, leczy kompleksy oraz uczy szacunku względem własnej duszy i ciała.

Czakra gardła - niebieski apatyt - pomaga w skupieniu, porządkuje myśli. Zwiększa motywację, łagodzi złość. Równoważy energię cielesną i duchową.

Czakra trzeciego oka - sodalit - pomaga skupić się na rozważaniach, wprowadza do umysłu spokój i porządek. Usuwa konflikty uczuciowe i brak pewności siebie. Wzmacnia poczucie własnej wartości, samoakceptację i wiarę w siebie.  

Czakra korony - labradoryt - przeciwdziała lękom i uczuciowej oziębłości. Wprowadza do życia kreatywność i fantazję. Umożliwia odczuwanie głębokich uczuć. Pomaga osiągać spokojny sen, jest prowodyrem dla odpoczynku ciała i duszy.

Dane techniczne

Kolor: Czarny
Rodzaj kamienia: Agat, Onyks, Sodalit, Cytryn, Kamień słoneczny, Labradoryt, Apatyt, Peridot
Kolekcja: Balance
Selekcja: Bransoletki czakralne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium