Kolczyki

Kolczyki - najbardziej popularna biżuteryjna ozdoba, która od wieków zdobi uszy, wysmukla twarz, wydłuża szyję
i ogólnie sprawia, że czujemy się wyjątkowo. W tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Przygotowałam wiele wariantów, stworzonych z kamieni naturalnych - szlachetnych i półszlachetnych, którym towarzyszą srebro p.925 lub stal chirurgiczna.

Kamienie to moja ogromna pasja, więc niemal każda para kolczyków w moim sklepie ma w swoim składzie choć cząstkę z nich. Uwielbiam zamykać je w krystalicznej żywicy i tworzyć fikuśne, niebanalne połączenia kształtów, faktur i barw. 

Na miłośniczki minimalizmu i prostych rozwiązań, czekają delikatne kolczyki na sztyfcie, tzw. wkrętki. Bardzo wygodne w użytkowaniu i turbo lekkie. Pięknie i subtelnie podkreślą Twoje codzienne stylizacje. Do wyboru kółeczka, kwadraty, misie i małe trójkąty.

Alternatywę dla wkrętek stanowią długie kolczyki - zawieszone na cieniutkich kółeczkach lub klasycznych biglach. Niekiedy stworzone w bardzo oryginalnych kształtach, w unikatowych, pojedynczych egzemplarzach.

Mini odsetek kolczykowej kolekcji stanowią klipsy - wszystkie z dodatkiem naturalnych kamieni.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć