Turmalin

Przyjaźń  ★  Ochrona  ★  Kreatywność  ★  Cierpliwość  ★  Bezwarunkowa miłość

Turmaliny to bardzo duża grupa minerałów, którą cechuje mocne zróżnicowanie barw i odcieni. Ze względu na efektowny wygląd i właściwości turmaliny są bardzo popularne wśród kolekcjonerów i uzdrowicieli pracujących z kryształami. Wszystkie turmaliny są silnymi energetycznie kamieniami. Dzięki różnym barwom przypisywane są im liczne właściwości lecznicze i ezoteryczne, które opisałam na dole strony, pod listą produktów.

Zodiak: wszystkie znaki zodiaku
Numerologia: 1 (niebieski), 2 (brązowy), 3 i 4 (czarny), 6 (niebieski i zielony), 9 (brązowy, różowy)
Kamień urodzeniowy: październik
Czakra: podstawy (brązowy, czarny, czerwony), sakralna (żółty), serce (arbuzowy, różowy, zielony), gardło (niebieski)
Żywioł: ziemia (czarny, różowy, zielony), woda (niebieski)

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Naszyjnik choker unikat jaspis dalmatyńczyk i różowe kamienie v.2 Naszyjnik choker unikat jaspis dalmatyńczyk i różowe kamienie v.2
Producent: Magneska
Cena:

179,90 zł

Cena regularna: 259,90 zł

Najniższa cena: 259,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Turmalin arbuzowy pomaga w wyrażaniu swoich uczuć i emocji. Daje ochronę i ciepło. Przyciąga przyjaźnie.Jest stosowany przy chorobach układu nerwowego. Wibracja czakry serca.

Turmalin brązowy pomaga w rozwiązywaniu problemów w rodzinie. Daje poczucie wspólnoty i jedności. Wspomaga komunikację w grupie. Pomaga w gojeniu się ran i przy chorobach skórnych. Łagodzi reumatyzm, wspomaga produkcję krwi. Wibracja czakry podstawy.

Turmalin czerwony pobudza kreatywność, przynosi nowe pomysły, pomaga dynamicznie kształtować rozwój umysłowy. Wzmacnia siłę woli. Pobudza seksualność. Reguluje metabolizm, pobudza krążenie i oczyszczanie krwi. Wibracja czakry podstawy.

Turmalin niebieski wzmacnia cierpliwość i tolerancję. Uczy miłości i wierności w związkach. Pomaga w wyrażaniu wdzięczności i życiu w zgodzie z własną naturą. Wibracja czakry gardła.

Turmalin różowy otwiera serce na bezwarunkową miłość, łączy się bezpośrednio z czakrą serca. Przynosi radość i szczęście. Pobudza układ nerwowy i stymuluje produkcję hormonów. Wibracja czakry serca.

Turmalin zielony budzi chęć życia. Wzmacnia witalność i przynosi zainteresowanie ruchem i sportem. Daje radość i żądzę przeżyć ekstremalnych. Wzmacnia serce, wspomaga oczyszczanie i odtruwanie organizmu. Wibracja czakry serca.

Turmalin żółty przynosi miłość do samego siebie. Pomaga uwolnić ukryte talenty i zainteresowania. Daje optymizm i chęć poznawania świata. Pobudza zmysły, wzmacnia metabolizm. Wibracja czakry sakralnej.

Turmalin czarny opisałam w kategorii Czarny turmalin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium