Biżuteria z żywicy

Zapraszam Cię do świata kolorowych tworów z kamieni naturalnych powstających w mojej pracowni!

Poniżej znajdziesz unikatową kolekcję biżuterii z żywicy. Tworzę ją dla Ciebie z wykorzystaniem drobnych kawałeczków naturalnych kamieni i minerałów. Inspiracją dla stworzenia takiej kolekcji były dla mnie orgonity, niewielkich rozmiarów amulety, chroniące przed promieniowaniem i silnie uziemiające.

Biżuterię z kamieni naturalnych i żywicy tworzę w najróżniejszych wzorach i rozmiarach, od drobniutkich, kilkumilimetrowych kolczyków, po sporej wielkości wisiory na łańcuszku.

Bestsellerem w kolekcji biżuterii z żywicy są modele wykonane na bazie czarnego turmalinu – najsilniejszego kamienia ochronnego.

Żywica jest bardzo wdzięcznym materiałem do tworzenia biżuterii. Jest bardzo lekka, zachowuje przezroczystość przez lata, a delikatne uszkodzenia można szybko zniwelować poprzez polerowanie.

Który model wybierzesz dla siebie? Klasyczny pierścionek z kolorowym oczkiem, delikatne kolczyki w kształcie kółeczek czy może subtelny wisiorek na łańcuszku ze stali chirurgicznej?

Odkryj kolekcję unikalnej biżuterii z żywicy

Kolekcja biżuterii z żywicy pojawiła się w moim sklepie na początku 2020 roku. Pierwszym modelem jaki wykonałam, był okrągły wisior z czarnym turmalinem. Zaczątkiem kolekcji była ogromna inspiracja orgonitami – niewielkimi tworami harmonizującymi energię, mającymi zdolność przekształcania energii negatywnej w energię pozytywną, korzystną dla ludzkiego zdrowia i psychiki.

Żywica, która jest bazowym materiałem całej kolekcji, nie hamuje działania kamieni naturalnych. Noszenie biżuterii z kamieniami zanurzonymi w żywicy blisko ciała, w formie kolczyków, wisiorków czy pierścionków, zawsze będzie miało na Ciebie pozytywny wpływ.

Kolekcję biżuterii z żywicy, każdego miesiąca, staram się uzupełniać o nowe, unikatowe modele. Każdy z nich jest skrupulatnie układany tak, by jak najlepiej wydobyć piękno kamieni naturalnych. Pamiętaj, że każdy egzemplarz jest unikatowy, niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalne są kamienie naturalne. Pary kolczyków dobieram tak, by były jak najmocniej zbliżone do siebie odcieniem i strukturą kamieni.

Największą frajdę sprawia mi tworzenie unikatowych wisiorów, tych kolorowych, wykonanych z kilku gatunków kamieni naturalnych. Kamienie uwielbiam łączyć w harmonijne kolorystycznie lub zupełnie skontrastowane formy. Kamienie dobieram bardzo intuicyjnie. Czasami chodzi tylko o uzyskanie odpowiedniej tonacji, częściej jednak skupiam się na właściwościach kamieni. Chcę, żeby całość pięknie uzupełniała się energetycznie.

Tworząc biżuterię z żywicy, korzystam z ponad trzydziestu gatunków kamieni naturalnych. Wśród nich znajdziesz między innymi: amazonit, kunzyt, kryształ górski, niebieski agat koronkowy (chalcedon właściwy), czarny turmalin, karneol, cytryn, akwamaryn, mokait czy naturalny malachit.

Wyjątkowa biżuteria z żywicy na każdą okazję

Pośród modeli stworzonej przeze mnie ręcznie biżuterii z żywicy, każdy dobierze coś idealnego dla siebie. Dla dusz romantycznych – kolczyki w kształcie serc z różowym opalem lub granatem. Dla minimalistek – pierścionki klasyczne z dużymi oczkami czarnego turmalinu. Dla kochających cięższe klimaty – ogromne wisiory XXL z kolorowymi kamieniami zanurzonymi w żywicy. Na wielkie wyjścia – niebanalne formy wiszący kolczyków w najróżniejszych kształtach i kolorach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium