Kunzyt

Otwarcie na miłość  ★  Spokój  ★  Medytacja  ★  Wiara we własne możliwości

Kunzyt z chemicznego punktu widzenia jest krzemianem glinu i litu. Jest piękną, różowo-fioletową odmianą minerału spodumenu. Bardzo często spotykany w jest granitach, kwarcach i skaleniach. Nazwa kunzyt pochodzi od George’a Fredericka Kunza, który odkrył ten minerał w 1902 roku w Connecticut. Obecnie kunzyt wydobywany jest przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Brazylii.

Kunzyt jest stosowany przez uzdrowicieli jako kamień emocjonalnego, delikatnego odblokowywania serca i jego ochrony. Obudzi Twoje serce i otworzy na miłość, gdy w Twoim otoczeniu pojawi się pragnienie zaufania względem wyjątkowej osoby. Będzie wspierał Cię w początkowych fazach nawiązywania miłosnych relacji. Kunzyt swą różową barwą przyniesie spokój i odprężenie oraz pomoże wejść w stan głębokiej medytacji. Doda wiary we własne możliwości, zmniejszy stres i napięcia. Pozwoli skupić się na zamierzonych celach. Wyniesie Cię na wyższy poziom tolerancji, empatii i otwartości. Kunzyt ma zdolność oczyszczania aury oraz usuwania negatywnej energii z otoczenia.

Dla wzmocnienia energii kunzytu, możesz połączyć go z innymi kamieniami czakry serca, m.in. kwarcem różowym, rodonitem, rodochrozytem, malachitem czy awenturynem.

Fizycznie kunzyt wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Pomaga przy rzucaniu nałogów. Podnosi poziom libido.

Zodiak: Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga
Numerologia: 7
Żywioł: woda
Czakra: serce

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

So Nature! Bransoletka kunzyt bryłki na czarnym sznurku So Nature! Bransoletka kunzyt bryłki na czarnym sznurku
Producent: Magneska
Cena:

29,93 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium