Fosfosyderyt

Spokój  ★  Równowaga  ★  Siła  ★  Motywacja  ★  ZaufanieFosfosyderyt to przepiękny kamień, należący do grupy fosforanów. Charakteryzuje się wyjątkową, pastelową liliowo-fioletową barwą. Występuje w Chile, Argentynie, Portugalii, USA i Bawarii.

Fosfosyderyt jest kamieniem spokoju i duchowej równowagi. Łączy się bezpośrednio z czakrą serca i trzeciego oka. Jest kamieniem o bardzo silnej wibracji, polecany szczególnie w medytacjach. Fosfosyderyt zmniejsza uczucie niepokoju i nerwowości. Pomaga w leczeniu natręctw myśli. Odciąża umysł i pomaga skupić się na przemyśleniach oraz planowaniu przyszłości. Dodaje siły i motywacji w działaniach. Wspiera w podejmowaniu dobrych decyzji i uczy zaufania do samego siebie. Pomaga w zerwaniu z egoistycznymi potrzebami naszego ego. Przynosi spokój i wspiera rozwój duchowy. Przynosi przyjaźnie i zmniejsza dystans międzyludzki.

Do właściwości fizycznych fosfosyderytu należą m.in: regulacja gospodarki kwasowo-zasadowej w organizmie, pobudzanie metabolizmu oraz stymulacja wzrostu czerwonych krwinek.


Zodiak: Ryby, Panna, Koziorożec

Czakra: serce, trzecie oko, korona

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć