Labradoryt

Pobudzenie wyobraźni  ★  Spokój i harmonia  ★  Poczucie własnej wartości  ★  Miłość własna  ★  Szczerość


Labradoryt należy do skaleni sodowo-potasowych z grupy plagioklazów - najbardziej powszechnych minerałów budujących skorupę ziemską. Charakteryzuje się barwą szarą w różnych odcieniach - od delikatnych, krystalicznych szarości do niemal grafitowych. Labradorytowi towarzyszy efekt iryzacji, na jego powierzchni, w zależności od zmiany pozycji kamienia, pojawiają się niebiesko-żółto-zielone, błyszczące smugi. Sama nazwa kamienia pochodzi od półwyspu Labrador w Kanadzie, gdzie pierwszy raz minerał został znaleziony w XVIII wieku.

 
Labradoryt jest silnie działającym kamieniem przekształceń, nowych początków, rozbudzający pozazmysłowe zdolności i wyobraźnię. Chroni od wszelkich złych wpływów. Pomaga rozpocząć nowy etap rozwoju duchowego i spojrzeć w głąb siebie. Stabilizuje i oczyszcza aurę. Otwiera na miłość własną, leczy kompleksy, podnosi poczucie własnej wartości. Doskonale wzmacnia intuicję. Budzi szczerość wobec innych i siebie samego. Wspomaga głęboki sen. Labradoryt pokazuje Ci, kim tam na prawdę jesteś w życiu. Polecany osobom spod znaku Lwa, Skorpiona i Strzelca

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć