Labradoryt

Pobudzenie wyobraźni  ★  Spokój  ★  Poczucie własnej wartości  ★  Intuicja  ★  Kreatywność


Labradoryt należy do skaleni sodowo-potasowych z grupy plagioklazów - najbardziej powszechnych minerałów budujących skorupę ziemską. Charakteryzuje się barwą szarą w różnych odcieniach - od delikatnych, krystalicznych szarości do niemal beżowych. Labradorytowi towarzyszy efekt labradoryzacji, na jego powierzchni, w zależności od zmiany pozycji kamienia, pojawiają się niebiesko-żółto-zielone, błyszczące smugi. Sama nazwa kamienia pochodzi od półwyspu Labrador w Kanadzie, gdzie pierwszy raz minerał został znaleziony w XVIII wieku.

 
Labradoryt jest silnie działającym kamieniem przekształceń, nowych początków, rozbudzający pozazmysłowe zdolności, wyobraźnię i kreatywność. Łączy się z czakrą gardła, trzeciego oka i korony. Uchroni Cię od wszelkich złych wpływów. Pomoże rozpocząć nowy etap rozwoju duchowego i spojrzeć w głąb siebie. Pozwoli przyjrzeć się sytuacjom i rzeczom z zupełnie nowego punktu widzenia. Ustabilizuje i oczyści Twoją aurę. Otworzy na miłość własną, uleczy kompleksy, podniesie poczucie własnej wartości. Doskonale wzmocni intuicję. Obudzi szczerość wobec innych i siebie samego. Będzie z Tobą pracował nad poprawieniem Twoich negatywnych aspektów osobowości, jak oziębłość, lekkomyślność czy impulsywność. Wspomoże głęboki sen. Labradoryt pokaże Ci, kim tak na prawdę jesteś w życiu. 

Fizycznie labradoryt wspomaga leczenie chorób oczu i uszu. Reguluje przemianę materii, obniża ciśnienie krwi, pomaga w prawidłowym działaniu układu moczowego. Łagodzi napięcia menstruacyjne. Wzmacnia odporność, stymuluje sprawność umysłową.Zodiak: Lew, Skorpion, Strzelec

Numerologia: 6

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć