j Poznaj wyjątkowe właściwości kamienia księżycowego - sklep internetowy Magneska

Kamień księżycowy

Szczęście  ★  Miłość  ★  Nadzieja  ★  Ciąża  ★  Nowe początkiKamień księżycowy jest skaleniem potasowym o barwie białej lub mlecznej. Charakteryzuje się iryzacją (nie zawsze) - rozpraszaniem światła przez małe wrostki, dając efekt "niebieskiego pasemka" i opalizacji.  Kamień księżycowy był stosowany w jubilerstwie już przez starożytnych Celtów i Rzymian, którzy oprawiając go w srebro i złoto tworzyli na jego bazie brosze, wisiory i pierścienie.

Kamień księżycowy jest łączony bezpośrednio z żeńską energią. Jest polecany dla osiągnięcia harmonii i wewnętrznego spokoju. Doskonale wspiera kobiety w stanie napięcia przedmiesiączkowego, w czasie ciąży, porodu i karmienia piersią. Napełnia ciało i umysł szczęściem, miłością i nadzieją. Łagodzi poczucie stresu i lęku. Poprawia intuicję. Dodaje pewności siebie w działaniach, wprowadza do życia opanowanie i troskę o innych. Pomaga zerwać z niechcianymi wzorcami zachowań. 

Fizycznie kamień księżycowy pozytywnie wpływa na krążenie, zdrowy wygląd skóry i płodność. Pomaga regulować cykl menstruacyjny, reguluje gospodarkę wodną organizmu. Niweluje zatrzymywanie się wody w organizmie, zwalcza opuchlizny.

Kamień księżycowy polecany jest osobom spod znaku Ryb, Raka, Lwa i Koziorożca.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć