Fullness

Fullness, czyli pełnia, to zbiór intencyjnych bransoletek stworzonych z kamieni naturalnych i nylonowych sznurków.

Każda bransoletka została skomponowana z kamieni naturalnych, uzupełniających się niezwykłymi właściwościami, zapewniające ochronę, spokój lub beztroskę. Kolekcję Fullness stanowią kolorowe amulety, które naenergetyzują Cię dobrą energią każdego dnia.

Bestsellerem kolekcji jest bransoletka Fullness of protection, wykonana z kompozycji kamieni ochronnych - czarnego turmalinu, hematytu, czarnego agatu pasiastego i obsydianu śnieżnego. Te niezwykłe dary natury ochronią Cię przed złymi energiami, pochodzącymi od ludzi, przedmiotów i otoczenia. Odeprą ataki wampirów energetycznych i uziemią Cię. 

Każdą bransoletkę z kolekcji Fullness otrzymasz zapakowaną w elegancki, logowany kartonik Magneska, wraz z opisem właściwości kamieni.

Bogate w kamienie, a zarazem minimalistyczne bransoletki, to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Podaruj mamie, przyjaciółce lub dziewczynie wyjątkową biżuterię z wybraną przez siebie intencją - ochrony, spokoju, harmonii, dobrej energii lub opieki. 

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć