j Mama - kolekcja biżuterii dla kobiet w ciąży - sklep internetowy Magneska

Mama

Mama to kolekcja biżuterii stworzonej z myślą o kobietach w ciąży.

W kolekcji znajdziesz bransoletki, pierścionki i naszyjniki wykonane z kamieni naturalnych dedykowanym przyszłym Mamom. Kamienie, którym przypisuje się wyjątkowe wsparcie w czasie ciąży to przede wszystkim:
kwarc różowy, chryzokola, kamień księżycowy, malachit i unakit.

Kwarc różowy jest kamieniem Twojego serca, emanuje czystą bezwarunkową miłością. Kwarc noszony w formie biżuterii lub trzymany w dłoni czy kieszeni, zawsze chce pobudzić i wzmocnić Twoją miłość, zachęcając do kochania samej siebie
i maleństwa, które nosisz pod sercem.

Chryzokola uspokoi i zwiększy zdolność kochania, obudzi bezwarunkową miłość własną.   Da radość, poprawi samopoczucie. Wesprze zdrowy rozwój Twojego dziecka. Złagodzi napięcia i stres, przyniesie równowagę uczuciową.

Kamień księżycowy pomoże Ci osiągnąć harmonię i wewnętrzny spokój. Napełni ciało i umysł szczęściem, miłością i nadzieją. Poprawi intuicję. Doda pewności siebie w działaniach, wprowadzi do życia opanowanie i troskę o innych.

Malachit i unakit wspaniale łagodzą poranne dolegliwości żołądkowe. Ponadto, m
alachit otworzy Cię na miłość. Uwolni od wszelkich zahamowań, Dzięki swojej silnej wibracji ochronnej, odeprze od Ciebie wampiry energetyczne. Unakit pomoże przywrócić równowagę życiową. Wesprze Twój rozwój psychiczny i duchowy.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć