Mama

Mama to kolekcja biżuterii stworzonej z myślą o kobietach w ciąży.

W kolekcji znajdziesz bransoletki, pierścionki i naszyjniki wykonane z kamieni naturalnych dedykowanym przyszłym Mamom. Kamienie, którym przypisuje się wyjątkowe wsparcie w czasie ciąży to przede wszystkim: kwarc różowy, chryzokola, kamień księżycowy, malachit i unakit.

Kwarc różowy jest kamieniem Twojego serca, emanuje czystą bezwarunkową miłością. Kwarc noszony w formie biżuterii lub trzymany w dłoni czy kieszeni, zawsze chce pobudzić i wzmocnić Twoją miłość, zachęcając do kochania samej siebie i maleństwa, które nosisz pod sercem.

Chryzokola uspokoi i zwiększy zdolność kochania, obudzi bezwarunkową miłość własną.   Da radość, poprawi samopoczucie. Wesprze zdrowy rozwój Twojego dziecka. Złagodzi napięcia i stres, przyniesie równowagę uczuciową.

Kamień księżycowy pomoże Ci osiągnąć harmonię i wewnętrzny spokój. Napełni ciało i umysł szczęściem, miłością i nadzieją. Poprawi intuicję. Doda pewności siebie w działaniach, wprowadzi do życia opanowanie i troskę o innych.

Malachit i unakit wspaniale łagodzą poranne dolegliwości żołądkowe. Ponadto, malachit otworzy Cię na miłość. Uwolni od wszelkich zahamowań, Dzięki swojej silnej wibracji ochronnej, odeprze od Ciebie wampiry energetyczne. Unakit pomoże przywrócić równowagę życiową. Wesprze Twój rozwój psychiczny i duchowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium