WishYouLuck

WishYouLuck to kolekcja amuletów szczęścia zamkniętych w minimalistycznych bransoletkach.

Każda z bransoletek wykonana jest z czerwonego, symbolizującego szczęście i dostatek, sznureczka jubilerskiego, szklanych kuleczek na zakończeniu troczków regulacyjnych oraz pojedynczego kamienia – amuletu.

Bransoletki szczęścia WishYouLuck to świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wybierz bransoletkę z kamieniem szlachetnym, który pasuje do osoby, którą chcesz obdarować. Kieruj się właściwościami minerałów, znakiem zodiaku, do którego przypisany jest konkretny kamień lub po prostu – własną intuicją.

W bransoletkach szczęścia WishYouLuck znajdziesz wyjątkowe kamienie szlachetne i półszlachetne, m.in. ametyst, tygrysie oko, kryształ górski, granat, czarny onyks, czerwony jaspis czy kwarc różowy.Pamiętaj, że każdą z bransoletek szczęścia WishYouLuck mogę wykonać na innym kolorze sznureczka. Wszystkie sznurki znajdziesz tutaj.

Wish You Luck - bransoletki amulety szczęścia z kamieniami naturalnymi - sklep internetowy Magneska

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć