Sugilit

Duchowość  ★  Intuicja  ★  Miłość   ★  Świadomość  ★  OptymizmSugilit jest rzadkim, fioletowym minerałem, o bardzo skomplikowanym składzie chemicznym. Jest krzemianem potasu, sodu, litu, żelaza, manganu i glinu ( KNa2(Fe3+,Mn3+,Al)2Li3[Si12O30] ) Występuje przede wszystkich w Japonii, Kanadzie i Południowej Afryce.

Sugilit jest niezwykłym kamieniem, przynoszącym głęboką, duchową miłość, wypełniającą na wskroś ciało, serce i duszę. Jego intensywnie fioletowa barwa wibruje z czakrą korony i czakrą trzeciego oka. Noszenie sugilitu blisko ciała, pozwoli Ci doświadczyć dogłębnej percepcji Twojego miejsca na Ziemi oraz Twojej duchowej przynależności. Minerał oczyszcza umysł, pomaga osiągnąć głęboką medytację. Zwalcza bezsenność, intensyfikuje sny. Przynosi optymizm i nadzieję na piękną przyszłość. Silnie wspomaga intuicję. Uczy miłości do wszelkich żywych istot i bytów.

Fizycznie sugilit pomaga w walce z bezsennością. Łagodzi bóle i dyskomfort każdej części ciała.

Zodiak: Panna, Koziorożec

Numerologia: 3

Czakra: korona, trzecie oko

Żywioł: woda

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć