Diopsyd chromowy

Uwalnianie uczuć  ★  Miłość  ★  Intelekt  ★  Regeneracja  ★  Równowaga

Diopsydy są minerałami występującymi w skałach metamorficznych, magmowych, a także w meteorytach. Chemicznie są krzemianami wapnia i magnezu CaMg[Si2O6], tworzą słupkowe kryształy o dużej łupliwości i szklistym połysku.

Niezwykła moc zielonego diopsydu chromowego

Diopsyd chromowy jest minerałem łączącym się z czakrą serca. Jest kamieniem silnie uzdrawiającym - pomoże Ci uwolnić uczucia, wyleczyć przez lata skrywane urazy i żale, a przede wszystkim pozwoli wypłakać wszelkie przykre sytuacje i napięcia. Dzięki diopsydowi odnajdziesz swoją pierwotną, wewnętrzną siłę. Nauczysz się dawać miłość sobie i innym, jak również miłość otrzymywać. Diopsyd będzie bardzo pomocny przy nabywaniu nowych umiejętności, wyostrzy Twój intelekt i będzie uczył Cię uważności. 

Więcej informacji na temat właściwości diopsydu chromowego znajdziesz na dole strony, pod listą produktów.

Zodiak: Ryby, Byk, Rak, Panna, Strzelec
Numerologia: 9
Czakra: serce
Żywioł: ziemia 

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

So Nature! Bransoletka diopsyd chromowy bryłki na czarnym sznurku So Nature! Bransoletka diopsyd chromowy bryłki na czarnym sznurku
Producent: Magneska
Cena:

29,93 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Diopsydy, ze względu na sporą listę pierwiastków występujących jako ich inkluzje, występują w naturze w szerokiej gamie barw. Wśród najbardziej popularnych odmian diopsydu wyróżnia się: diallag - o barwie antracytowej do czarnej, hedenbergit - czarny, o bardzo dobrze wykształconych kryształach, johannsenit - beżowy do oliwkowozielonego o strukturze igiełkowej, violan - fioletowy lub jasnoniebieski oraz dostępny w moim sklepie - diopsyd chromowy. Chrom nadaje diopsydowi niezwykłą, zieloną barwę, która wielu odbiorcom tego kamienia, przez jej intensywność, może wydawać się niemal sztuczna. Diopsyd chromowy jest jedną z najrzadszych odmian tego minerału.

Poczuj piękno natury, noś biżuterię z diopsydem chromowym

Diopsyd chromowy, podobnie jak inne minerały w kolorze zielonym, symbolizuje niezwykłą więź z naszą planetą – Ziemią. Diopsyd chromowy zbliży Cię o natury, pomoże dostrzec jej piękno, nauczy upajać się energią płynącą z leśnych spacerów. Uziemi Cię, przyniesie umiejętność życia bieżącą chwilą.

Fizycznie diopsyd chromowy jest polecany w czasie menopauzy oraz napięcia przedmiesiączkowego - będzie pomagał zrównoważyć skrajne emocje. Zielony kamień wspiera regenerację pooperacyjną, pomaga leczyć urazy fizyczne jak skręcenia czy złamania. Wspaniale wspiera leczenie układu oddechowego oraz dolegliwości związanych z sercem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium