Diopsyd chromowy

Uwalnianie uczuć  ★  Miłość  ★  Intelekt  ★  Regeneracja  ★  RównowagaDiopsydy są minerałami występującymi w skałach metamorficznych, magmowych, a także w meteorytach. Chemicznie diopsydy są krzemianami wapnia i magnezu CaMg[Si2O6], tworzą słupkowe kryształy o dużej łupliwości i szklistym połysku.

Wśród najbardziej popularnych odmian diopsydu wyróżnia się: diallag - o barwie antracytowej do czarnej, hedenbergit - czarny, o bardzo dobrze wykształconych kryształach, johannsenit - beżowy do oliwkowozielonego o strukturze igiełkowej, violan - fioletowy lub jasnoniebieski oraz dostępny w moim sklepie diopsyd chromowy - złocistozielony. 

Piękno i rzadkość diopsydu chromowego

Diopsyd chromowy jest minerałem łączącym się z czakrą serca. Jest kamieniem silnie uzdrawiającym - pomoże Ci uwolnić uczucia, wyleczyć przez lata skrywane urazy i żale, a przede wszystkim pozwoli wypłakać wszelkie przykre sytuacje i napięcia. Dzięki diopsydowi odnajdziesz swoją pierwotną,  wewnętrzną siłę. Nauczysz się dawać miłość sobie i innym, jak również miłość otrzymywać. Diopsyd będzie bardzo pomocny przy nabywaniu nowych umiejętności, wyostrzy Twój intelekt i będzie uczył Cię uważności. 

Diopsyd chromowy jest polecany w czasie menopauzy oraz napięcia przedmiesiączkowego - będzie pomagał zrównoważyć skrajne emocje. Zielony kamień wspiera regenerację pooperacyjną, pomaga leczyć urazy fizyczne jak skręcenia czy złamania. Wspaniale wspiera leczenie układu oddechowego oraz dolegliwości związanych z sercem.

Zodiak: Ryby, Byk, Rak, Panna, Strzelec

Numerologia: 9

Czakra: serce

Żywioł: ziemia

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć