Naszyjniki na sznurku

W tej kategorii znajdziesz naszyjniki wykonane na bazie sznurka, z pięknych, kolorowych kamieni naturalnych.

Naszyjniki z kamieni naturalnych, nanizanych na sznurek, które dla Ciebie tworzę, to w większości egzemplarze unikatowe, wykonane w pojedynczych sztukach. Biżuterię tworzę bardzo intuicyjnie, łącząc ze sobą niezwykłe energie minerałów. Kamieniom w naszyjnikach towarzyszą elementy ozdobne, jak zawieszki w kształcie lunuli, gwiazdek, słońc, wykonanych ze stali chirurgicznej lub srebra.

Naszyjniki z kamieniami na sznurku - pozytywna energia na każdy dzień

Uwielbiam łączyć ze sobą różne barwy i wibracje kamieni. Pośród naszyjników znajdziesz różnokolorowe, nieoczywiste kompozycje oraz te bardziej stonowane - utrzymane w jednej barwie i jej wielu odcieniach. Jednym wspólnym mianownikiem dla wszystkich jest niezwykłość pozytywnych energii, jakimi emanują kamienie i minerały, których moc będzie otulała Cię każdego dnia.

Każdy naszyjnik, który wychodzi spod mojej ręki, posiada bardzo dużą regulację długości. Naszyjnik dopasuj do własnych potrzeb - noś krótko przy szyi jako choker, odrobinkę dłuższy jako standardowy naszyjnik lub skorzystaj z maksimum jego możliwości i zawieś kamienie na wysokości czakry serca lub splotu słonecznego.

Na temat właściwości kamieni naturalnych, które umieściłam w Twoim naszyjniku przeczytasz w zakładce Biżuteria z kamieni naturalnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium