Czaroit

Odwaga  ★  Rozwój duchowy  ★  Poczucie własnej wartości  ★  Spokojny sen  ★  Bezwarunkowa miłość

Czaroit to niezwykły minerał o przepięknej, intensywnie fioletowej barwie. Ma bardzo złożoną budowę chemiczną. Jest uwodnionym zasadowym krzemianem potasu, wapnia, sodu, baru i strontu. Nazwa kamienia pochodzi od rzeki Czara na Syberii, gdzie czaroit został odkryty. To jedyne miejsce występowania tego wyjątkowego kamienia, przez co jest on szczególnie cenny.

Czaroit – kamień wsparcia na nowych, życiowych ścieżkach

Czaroit jest minerałem łączącym się z czakrą trzeciego oka i korony. Pozwala wejść w głęboki, spokojny sen. W ciężkich sytuacjach, przynosi opanowanie, pomaga podejmować racjonalne decyzje. Dodaje odwagi przy rozpoczynaniu każdej nowej, życiowej ścieżki. Jest kamieniem wspierającym wszelkie zmiany zachodzące w życiu.  

Więcej informacji na temat właściwości czaroitu znajdziesz na dole strony, pod listą produktów.

Zodiak: Bliźnięta, Panna, Skorpion, Strzelec
Numerologia: 7
Czakra: trzecie oko, korona
Żywioł: woda

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Duże okazy czaroitu w swoim przekroju ukazują jego niezwykły, jakby płynny wzór, przypominający wzburzone falami morze. Intensywny, mieszający się z innymi barwami rysunek czaroitu cieszy się wśród uzdrowicieli opinią potężnego wzmacniacza energii osobistej. Jasnofioletowa barwa nawiązuje do duchowego otwarcia, niewielkie czarne punkty, symbolizują przemianę negatywnych emocji. Błyszczące na srebrno smugi łączą się z energią księżyca i przynoszą oczyszczenie.

Pracuj z czaroitem, aby wyzbyć się lęków i traum.

Czaroit jest minerałem wspierającym walkę ze stanami depresyjnymi. Pomaga wyzbywać się lęków, rozjaśnia pamięć, usuwa traumy i dawne rozgoryczenia. Budzi bezwarunkową miłość własną. Jest polecany przy rozpoczynaniu kariery lub nowych ścieżek zawodowych - wzmacnia energię osobistą, ugruntowuje drogę dla duchowego rozwoju i dodaje pewności siebie w działaniach. Reguluje przepływ energii przez ciało, uziemia jej nadmiar. Chroni przed szybkim „wypaleniem się” w nowym środowisku pracy.

Fizycznie czaroit wspomaga przemianę materii i odtruwanie. Wzmacnia organizm, zmniejsza poczucie zmęczenia. Reguluje ciśnienie krwi. Silnie wycisza i uspokaja ciało, dlatego też polecany jest szczególnie osobom z ADHD. Pomaga w walce z bezsennością, pozwala wejść w głęboki, spokojny sen. Łagodzi uporczywe bóle głowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium