Czarny turmalin

Uziemienie  ★  Ochrona  ★  Oczyszczenie  ★  Stabilność emocjonalna  ★  Neutralizacja negatywnej energii

Turmalin czarny - najbardziej pożądany i poszukiwany pośród turmalinów. Nazywany inaczej schorlem, szerlitem lub skorylem.

Czarny turmalin - najsilniejszy kamień ochronny

Czarny turmalin silnie łączy się z czakrą podstawy. To minerał idealny do przechowywania w domu, w ogrodzie i noszenia ze sobą. Ochroni Cię przed działaniem negatywnych energii, niezależnie czy pochodzą od innych ludzi czy też ze środowiska. W sztuce leczenia kryształami, czarny turmalin jest jednym z najpopularniejszych kamieni działających oczyszczająco i uziemiająco. Zadziała jak tarcza ochronna dla Twojego systemu energii i psychiki. Ochroni Cię przed wampirami energetycznymi, załagodzi stresy. Będzie także pomocny, jeśli borykasz się z mentalnością ofiary i stanami niepokoju. Poprawi samopoczucie, pozytywnie wpłynie na witalność i stabilność emocjonalną. Przyniesie jasność myślenia, bystrość, kreatywność i racjonalność w podejmowaniu działań.

Fizycznie czarny turmalin korzystnie wpływa na leczenie chorób układu moczowego. Wspiera prawidłowe działanie serca. Chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym. 

Zodiak: wszystkie znaki zodiaku
Numerologia: 3 i 4
Czakra: podstawa
Żywioł: ziemia

Więcej informacji na temat właściwości czarnego turmalinu znajdziesz na dole strony, pod listą produktów.

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie treści jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Jako kamień czakry podstawy, czarny turmalin będzie wspaniałym wsparciem przy wkraczaniu w nowy etap życia. Rozpoczynasz pracę na nowym stanowisku? Za moment zostaniesz rodzicem? Twoje życie właśnie stanęło na głowie i ciężko Ci się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Przy wsparciu czarnego turmalinu poukładasz wszystkie nowe sprawy i obowiązki w najlepszy dla Ciebie sposób, pamiętając przy tym wszystkim co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze. Kamień da Ci poczucie bezpieczeństwa w doświadczaniu nowych wyzwań, nie pozwoli Ci się w nich zatracić bez reszty.

Czarny turmalin noś zawsze przy sobie - w kieszeni, w torebce lub w formie biżuterii. Ma on zdolność do neutralizowania negatywnej energii z otoczenia. Silnie uziemia, dodaje pewności siebie. 

Jeśli w Twoim otoczeniu znajdują się osoby, które wprawiają Cię w niepokój lub pozbawiają Cię energii, zawieś czarny turmalin na szyi lub połóż jego bryłkę między sobą, a źródłem negatywnej energii. Turmalin jest kamieniem ochronnym, który może pomóc w odcinaniu się od negatywnych wpływów innych osób. Czarny turmalin staje się szczególnie przydatny w sytuacjach, gdy otoczenie staje się toksyczne lub przynoszące niepokój.

Czarny turmalin może być także doskonałym towarzyszem dla zwierząt domowych. Umieszczony w ich otoczeniu, może pomóc w tworzeniu harmonii i zapewnieniu im spokoju.

Czarny turmalin jako kamień ochronny polecany jest osobom spod wszystkich znaków zodiaku

Biżuteria z czarnym turmalinem to moim zdaniem obowiązkowe akcesorium każdego wielbiciela kamieni naturalnych. Nawet niewielki kawałeczek turmalinu poprawi Twój nastrój i zapewni Ci ochronę energetyczną.

Moja bestsellerowa bransoletka z czarnym turmalinem i hematytem to podwójna ochrona przed negatywną energią. Te dwa kamienie wspaniale ze sobą współgrają - czarny turmalin neutralizuje złe energie, hematyt pochłania ich nadmiar. W sklepie znajdziesz połączenie tych dwóch kamieni również w wersji męskiej.

Biżuteria z czarnym turmalinem – poczuj moc kamieni ochronnych

Jak wiele razy już wspominałam, czarny turmalin to niezwykły kamień o silnych właściwościach ochronnych. Możesz mieć go zawsze przy sobie, wybierając stworzoną przeze mnie biżuterię z tym niezwykłym minerałem. Przygotowałam dla Ciebie dużo wzorów bransoletek z czarnym turmalinem, zestawiając go z innymi, pięknymi kamieniami naturalnym, m.in. malachitem, ametystem czy hematytem. Bransoletkę z czarnym turmalinem wspaniale dopasujesz do swoich codziennych kreacji. Mnogość stworzonych przeze mnie własnoręcznie modeli, pozwoli na dobór bardzo delikatnych, subtelnych ozdób wykonanych z cienkiego sznurka i drobniutkich turmalinowych koralików lub tych mocniejszych – wykonanych z dużych, czarnych kul.

Czarny turmalin, który wykorzystuję w swojej biżuterii, najczęściej ma kształt nieregularnych bryłek lub prostopadłościennych, surowych słupków. Surowe, nieoszlifowane formy kamienia cieszą się największym zainteresowaniem Klientek i Klientów mojego sklepu Magneska.pl. To właśnie nieobrobione kamienie czarnego turmalinu, mają charakteryzować się najsilniejszym działaniem ochronnym. Z surowych, drobniutkich bryłek tworzę również eleganckie naszyjniki, pierścionki i kolczyki, zasilając moją autorską kolekcję Sparkles.

W moim sklepie w wygodny i bezpieczny sposób zamówisz wyjątkową i niepowtarzalną, tworzoną ręcznie w Polsce, ponadczasową biżuterię z czarnym turmalinem. To kamień, który w bardzo lekki sposób komponuje się zarówno z prostymi formami – makramą i sznurkiem, jak również dodatkami w kolorze srebra i złota, tworząc bardzo szlachetne, biżuteryjne połączenia. Noś biżuterię z czarnym turmalinem – wyjątkowym, osobistym talizmanem, aby ochronić się przed negatywną energią i wampirami energetycznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium