Kwarc różowy

Bezwarunkowa miłość  ★  Troska  ★  Życzliwość  ★  Otulenie  ★  Spokój i ochronaKwarc różowy jest odmianą kwarcu zabarwioną w strukturze minerału domieszkami atomów tytanu i manganu. W zależności od ilości tych pierwiastków intensywność barwy kwarcu różowego zmienia się od intensywnego, głębokiego różu do bardzo jasnego,
niemal białego odcienia. 

Do właściwości kwarcu różowego należy zaliczyć przede wszystkim przyciąganie miłości do naszego życia. Noszenie kwarcu różowego jest świetnym antidotum dla wszystkich naszych kompleksów. Kamień uczy nas zdrowej miłości do samych siebie. Budzi w nas poczucie piękna. Jest symbolem bezwarunkowej miłości. Ludziom trudnym, uszczypliwym przynosi czułe i łagodne wibracje. Kwarc różowy uwalnia nas od lęków, smutków i stresu. Mamom w ciąży daje ochronę i siłę.

Kwarc różowy jest popularnym narzędziem terapeutycznym. Jego łagodząca częstotliwość pozwala oddziaływać na ciało i pole energii, wnosząc wspomagający składnik do uzdrawiającego układu. Choć różowa barwa wiąże się bezpośrednio z czakrą serca, nie ma potrzeby trzymać się tego sztywno - kwarc umieszczaj na ciele tam, gdzie energia miłości jest niezbędna.

Kwarc różowy ma działanie oczyszczające. Przyspiesza rekonwalescencję po przebytej chorobie. Obniża zbyt wysokie ciśnienie krwi, działa wspomagająco w chorobach nerek. 


Kwarc różowy jest polecany osobom spod znaku Byka, Panny i Wagi

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć