Kwarc różowy

Bezwarunkowa miłość  ★  Troska  ★  Życzliwość  ★  Otulenie  ★  Spokój i ochronaKwarc różowy jest odmianą kwarcu zabarwioną w strukturze minerału domieszkami atomów tytanu i manganu. W zależności od ilości tych pierwiastków intensywność barwy kwarcu różowego zmienia się od intensywnego, głębokiego różu do bardzo jasnego,
niemal białego odcienia. 

Kwarc różowy silnie łączy się z czakrą serca. Do jego właściwości należy zaliczyć przede wszystkim przyciąganie miłości i spokoju do Twojego życia. Noszenie kwarcu różowego jest świetnym antidotum dla wszystkich Twoich kompleksów. Kamień nauczy Cię zdrowej miłości do samej siebie na wszystkich poziomach - w sferze psychicznej, fizycznej i duchowej. Obudzi w Tobie poczucie piękna. Jest symbolem bezwarunkowej miłości. Ludziom trudnym, uszczypliwym przynosi czułe i łagodne wibracje. Kwarc różowy uwolni Cię od lęków, smutków i stresu. Pomoże zagoić rany z przeszłości i otworzyć się na nową miłość. Mamom w ciąży da ochronę i siłę.

Kwarc różowy jest popularnym narzędziem terapeutycznym. Jego łagodząca częstotliwość pozwala oddziaływać na ciało i pole energii, wnosząc wspomagający składnik do uzdrawiającego układu. Choć różowa barwa wiąże się bezpośrednio z czakrą serca, nie ma potrzeby trzymać się tego sztywno - kwarc umieszczaj na ciele tam, gdzie energia miłości jest niezbędna.

Kwarc różowy ma działanie oczyszczające. Przyspiesza rekonwalescencję po przebytej chorobie. Obniża zbyt wysokie ciśnienie krwi, działa wspomagająco w chorobach nerek i układu pokarmowego. Łączony z ametystem będzie wspierał leczenie depresji.


Zodiak: Byk, Panna, Waga

Numerologia: 7

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć