Kwarc różowy

Bezwarunkowa miłość  ★  Troska  ★  Życzliwość  ★  Otulenie  ★  Spokój i ochrona

Kwarc różowy jest odmianą kwarcu zabarwioną w strukturze minerału domieszkami atomów tytanu i manganu. W zależności od ilości tych pierwiastków intensywność barwy kwarcu różowego zmienia się od intensywnego, głębokiego różu do bardzo jasnego, niemal białego odcienia. 

Kwarc różowy silnie łączy się z czakrą serca. Do jego właściwości należy zaliczyć przede wszystkim przyciąganie miłości i spokoju do Twojego życia. Noszenie kwarcu różowego jest świetnym antidotum dla wszystkich Twoich kompleksów. Kamień nauczy Cię zdrowej miłości do samej siebie na wszystkich poziomach - w sferze psychicznej, fizycznej i duchowej. Obudzi w Tobie poczucie piękna. Jest symbolem bezwarunkowej miłości. Ludziom trudnym, uszczypliwym przynosi czułe i łagodne wibracje. Kwarc różowy uwolni Cię od lęków, smutków i stresu. Pomoże zagoić rany z przeszłości i otworzyć się na nową miłość. Mamom w ciąży da ochronę i siłę.

Kwarc różowy jest popularnym narzędziem terapeutycznym. Jego łagodząca częstotliwość pozwala oddziaływać na ciało i pole energii, wnosząc wspomagający składnik do uzdrawiającego układu. Choć różowa barwa wiąże się bezpośrednio z czakrą serca, nie ma potrzeby trzymać się tego sztywno - kwarc umieszczaj na ciele tam, gdzie energia miłości jest niezbędna.

Kwarc różowy ma działanie oczyszczające. Przyspiesza rekonwalescencję po przebytej chorobie. Obniża zbyt wysokie ciśnienie krwi, działa wspomagająco w chorobach nerek i układu pokarmowego. Łączony z ametystem będzie wspierał leczenie depresji.

Zodiak: Byk, Ryby, Panna, Waga
Numerologia: 7
Czakra: serce
Żywioł: ziemia, woda

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Naszyjnik choker unikat kwarc różowy i kamień słoneczny Naszyjnik choker unikat kwarc różowy i kamień słoneczny
Producent: Magneska
Cena:

149,90 zł

Cena regularna: 199,90 zł

Najniższa cena: 199,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium