Super Seven

Poszerzenie świadomości  ★  Oczyszczanie emocji i myśli  ★  Harmonia ★  Spokój  ★  Komunikacja


Super seven to bardzo rzadki, wyjątkowy kamień, łączący w sobie wibracje siedmiu kryształów - ametystu, kryształu górskiego, kakosenitu, goethytu, lepidokrokitu, rutylu i kwarcu dymnego. Znany jest również pod innymi nazwami - Auralit, Kamień Melodii.

Ametyst pomaga pracować nad emocjonalną równowagą. Przyniesie jasność umysłu, spokój, koncentrację,  pomoże zawalczyć z bezsennością. Kryształ górski wzmacnia organizm, pomaga w oczyszczaniu i uzdrawianiu. Naturalizuje negatywne energie. Otwiera umysł i serce. Kakosenit buduje potrzebę duchowych poszukiwań. Podobnie jak kryształ górski, rozprasza złe wibracje. Goethyt silnie wzmacnia, dodaje odwagi. Przynosi koncentrację i skupienie. Lepidokrokit pomaga wejść w głęboką medytację, rozprasza strach, poprawia komunikację w związkach. Rutyl (kwarc z rurylem) przynosi radość i optymizm. Oddala poczucie niepokoju i strachu. Kwarc dymny uziemia, działa odtruwająco na umysł i ciało. Przynosi stabilność w życiu. Chroni przed negatywną energią.Super Seven równoważy wszystkie czakry. Polecany jest osobom spod wszystkich znaków zodiaku.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć