Kolekcje

W tym miejscu znajdziesz kolekcje biżuterii stworzone przez markę Magneska.

Balance to wyjątkowa kolekcja bransoletek czakralnych, stworzonych z niedobarwianych kamieni naturalnych, przypisywanych wszystkim siedmiu czakrom. Wybierając biżuterię z kolekcji Balance, ułatwisz sobie pracę nad otwieraniem i harmonizowaniem ciała, ducha i umysłu.

Bohemian to zbiór unikatowych bransoletek, tworzonych w pojedynczych egzemplarzach. Każda z nich kolorowa i jedyna w swoim rodzaju, wykonana z miksu kamieni naturalnych. 

Sparkles to moja największa duma - biżuteria powstała w wyniku połączenia przepięknych, drobnych kamieni naturalnych i żywicy jubilerskiej. Całość zamykam w niekiedy bardzo niebanalne formy kolczyków, naszyjników i pierścionków.

Sticks - rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn kochających totalny minimalizm. Bransoletki wykonane z kamieni naturalnych w formie zgrabnych patyczków i nylonowych sznureczków.

WishYouLuck to duża kolekcja bransoletek szczęścia. Każda wykonana z czerwonego sznureczka
i kamienia naturalnego - amuletu, przynoszącego dobrą energię i szczęście każdego dnia.

Na sam koniec Zodiac, kolekcja, która najmocniej trafiła w serca Klientek Magneski. Bransoletki, które skomponowałam dla osób spod wszystkich znaków zodiaku. Do wyboru bransoletki wykonane z kompletu 5 kamieni lub bransoletki z 3 kamieniami, dopełnionymi zawieszkami z symbolami zodiakalnymi. Do stawki Zodiac dołączyły również bransoletki z perłami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium