Bransoletki szczęścia

Czerwień to kolor emocjonalny z natury. Kojarzona jest z miłością, radością i seksualnością. Według buddystów kolor czerwony był jedną z barw promieniujących z przeżywającego najwyższy stan oświecenia, Nirwanę, ciała Buddy, dlatego też w buddyzmie czerwień symbolizuje cnotę, godność i mądrość. Właśnie dlatego nosimy ten kolor we własnych amuletach szczęścia.

Amulety na szczęście z kamieniami naturalnymi

Czerwony sznurek lub czerwoną nitkę nosimy w celu ochrony przed negatywną energią, tak zwanym „złym okiem”.  Nanizana na nadgarstek czerwona bransoletka ma również przynosić nam powodzenie na każdej płaszczyźnie życia – emocjonalnej, duchowej, zdrowotnej, materialnej czy finansowej. Czerwoną bransoletkę najlepiej jest nosić na nadgarstku ręki przyjmującej (ręki, którą nie piszemy).

Poniżej znajdziesz bransoletki szczęścia z kamieniami naturalnymi, czyli amulety, które stworzyłam dla Ciebie własnoręcznie. To minimalistyczna biżuteria, które łączą w sobie wysokie wibracje minerałów z energią czerwieni.

Bransoletka z kamieniem szczęścia to idealna propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pracą z kamieniami naturalnymi. Poznawaj je, pracując z pojedynczymi okazami. Poczuj energię każdego z nich i naucz się z nimi pracować. 

Swoją bransoletkę szczęścia wybierz intuicyjnie – kieruj się kamieniem, który jako pierwszy wpadł Ci w oko. Możesz również zasugerować się barwą, którą nosisz najczęściej, energia kolorów odgrywa w naszym życiu bardzo dużą rolę. Często podświadomie dokonujemy bardzo trafnych wyborów kamieni, dlatego jeśli nie do końca wiesz, czego potrzebujesz, kieruj się swoim szóstym zmysłem.

Dla osób potrzebujących wsparcia w wyborze amuletu szczęścia, przygotowałam kilka małych ściągawek, w tym podstronę o właściwościach kamieni naturalnych, wpis na blogu o numerologii oraz krótką informację o kamieniach zodiakalnych i kamieniach czakralnych.

Na której ręce nosić bransoletkę szczęścia? Najlepiej na ręce przyjmującej, czyli nadgarstku ręki, która nie jest ręką wiodącą. W przypadku większości osób będzie więc to ręka lewa. Ręką tą odbieramy i pochłaniamy różnego typu energie, niepochodzące z naszego ciała.

Wybieraj spośród niemal stu dostępnych wzorów bransoletek szczęścia. Mam dla Ciebie amulety miłości - z kwarcem różowym i rodonitem, amulety ochronne – z onyksem i obsydianem złotym, amulety odprężenia i medytacji – z ametystem i kryształem górskim oraz amulety odwagi – z tygrysim okiem lub hematytem.

Bezkonkurencyjnym bestsellerem w moim sklepie jest bransoletka z kamieniem szczęścia i ochrony – czarnym turmalinem. Niezwykłe właściwości czarnego turmalinu, każdego dnia zyskują uznanie nowych odbiorców wysokich wibracji tego wyjątkowego minerału. Czarny turmalin chroni przed wampirami energetycznymi oraz negatywną energią. Nanizany na czerwoną nitkę, tworzy wspaniały, ochronny amulet, idealny do noszenia na co dzień.

Wszystkie czerwone bransoletki dostępne w moim sklepie, przygotowałam na bazie mocnego, powlekanego sznurka. Pamiętaj, żeby zminimalizować kontakt biżuterii z wodą, kosmetykami i promieniami słońca. Dzięki temu utrzymasz jej świeżość i blask na dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium