Awenturyn

Kreatywność  ★  Spokój  ★  Dobrobyt  ★  Równowaga  ★  Sukces zawodowy

Awenturyn jest odmianą kwarcu z maleńkimi wrostkami miki, dającymi efekt iskrzenia. Najpopularniejszą odmianą jest awenturyn zielony, jednak występują także kamienie o barwie brzoskwiniowej, niebieskiej, czerwonej, żółtawej i białej.

Wspieraj swój sukces - noś biżuterię z awenturynem

Awenturyny są kamieniami dostatku, dobrobytu i sukcesu. Budzą zdolności przywódcze. Dodają pewności siebie, przy jednoczesnym zachowaniu wewnętrznej harmonii i równowagi. Uczą współczucia i empatii. Wzmagają kreatywność. Przynoszą dobre samopoczucie i emocjonalne wyciszenie. Sprzyjają odprężeniu. Odpędzają wampiry energetyczne.

Fizycznie awenturyny działają korzystnie na bóle głowy i migreny. Wspierają leczenie układu moczowego. Łagodzą nudności i inne problemy żołądkowe.

Dodatkowe informacje o poszczególnych odmianach awenturynu, znajdziesz na dole strony, pod listą produktów.

Zodiak: Baran, Byk, Rak, Strzelec
Numerologia: 3Czakra: serce (zielony), gardło, trzecie oko (niebieski), sakralna, splot słoneczny (żółty i czerwony)
Żywioł: ziemia

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie treści jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Naszyjnik choker unikat jaspis kambaba serce, szmaragd, awenturyn, zielony jaspis i hematyt Naszyjnik choker unikat jaspis kambaba serce, szmaragd, awenturyn, zielony jaspis i hematyt
Producent: Magneska
Cena:

219,90 zł

Cena regularna: 279,90 zł

Najniższa cena: 279,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Naszyjnik choker unikat awenturyn Naszyjnik choker unikat awenturyn
Producent: Magneska
Cena:

149,90 zł

Cena regularna: 199,90 zł

Najniższa cena: 199,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Do najbardziej znanych i popularnych odmian awenturynu należą awenturyn zielony, awenturyn niebieski oraz awenturyn żółty i czerwony.

Zielony awenturyn jest zwany kamieniem szansy. Wraz z cytrynem tworzą niezwykły duet kryształów dobrobytu, bogactwa i wiecznej szczęśliwości. Ponadto uwalnia od starych, utartych wzorców zachowań, umożliwiając Ci nieustanny wzrost, rozwój i dążenie bez przeszkód do sukcesu. Zielony awenturyn łączy się bezpośrednio z czakrą serca, pomoże Ci podnieść się po nieudanych związkach. Pocieszy Twoje serce i uzdrowi je, przygotuje Cię na nową miłość i pobudzi miłość własną, do samego siebie. Zwalczy Twoje ciche kompleksy, przyniesie dobre samopoczucie i spokój emocjonalny. Pozwoli udźwignąć stres związany z intensywnym trybem życia.

Niebieski awenturyn jest kamieniem pomagającym przezwyciężać wszelkie uzależnienia. Jest kryształem pomagającym przejąć kontrolę nad własnym życiem. W piękny sposób uświadamia, że dorosłość i wzięcie życia za rogi, jest znacznie lepsze od wiecznej młodości pozbawionej odpowiedzialności za własne czyny. Oczyszcza stare energie, pozwalając otworzyć się na rozwój wewnętrzy i pracę duchową. Wzmacnia zdolności komunikacyjne. Jest kamieniem przywództwa, pomaga zdobywać szacunek. Łączony z czakrą trzeciego oka i gardła.

Awenturyn żółty i awenturyn czerwony otwierają i równoważą czakrę splotu słonecznego i sakralną. Pomagają w przezwyciężaniu problemów związanych z kontrolą i władzą nad własnym życiem. Ułatwiają podejmowanie decyzji. Zwalczają przewrażliwienie na własnym punkcie. Wnoszą do życia pewność siebie, zbudowaną na nieustraszoności. Pobudzają pasję, energię i motywację w działaniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium