Naszyjniki męskie

W tej kategorii znajdziesz stonowane, męskie naszyjniki. Stworzyłam je dla Ciebie z kamieni naturalnych, które są wspaniałym, energetycznym dodatkiem na co dzień.

Bazą niemal wszystkich naszyjników jest sznurek, który daje poczucie minimalizmu i delikatności. Sznurki możesz regulować według własnych potrzeb - kamień noś na wysokości serca lub zawieś go wyżej, pod szyją. 

Stonowane męskie naszyjniki z kamieniami naturalnymi

Jeśli nie jesteś fanem eksponowania biżuterii, delikatne męskie naszyjniki, które tworzę, możesz ukryć pod ulubioną koszulą lub t-shirtem, będą niezauważalne.

Kamienie, które znajdziesz w naszyjnikach dla mężczyzn, silnie oscylują wokół męskiej energii. Tygrysie oko dodaje siły i wewnętrznej odwagi, larvikit będzie pobudzał Twoją kreatywność i w razie potrzeby ukoi nerwy, jaspis pejzażowy w bardzo delikatny sposób będzie uwalniał Twoje ciało, umysł i duszę od wszelkich negatywności. Natomiast kamienie o ciemnych barwach, jak czarny turmalin, czarny agat pasiasty lub obsydian, będą chronić Cię każdego dnia przed wampirami energetycznymi i złą energią, jednocześnie uziemiając i uświadamiając, co tak na prawdę jest w życiu ważne.

Naszyjniki męskie, w zależności od modelu, otrzymasz zapakowane w elegancki, welurowy woreczek lub logowane pudełeczko Magneska.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć