Kryształ górski

Oczyszczenie  ★  Wzmocnienie  ★  Harmonia  ★  Energia  ★  SiłaKryształ górski zwany jest królem minerałów. Jest bezbarwną, najczystszą odmianą kwarcu. To kamień, który jako pierwszy powinien znaleźć się w Twojej kolekcji minerałów. Emanuje czystą, uzdrawiającą energią. Najmocniej łączy się z czakrą korony, jednak będzie uzdrawiał i harmonizował Twoje ciało, umysł i ducha na poziomie wszystkich siedmiu czakr. Jest jedynym minerałem, który ma tak wspaniałe zdolności.


Kryształ górski jest silnym kamieniem oczyszczającym i wzmacniającym Twoje ciało. Usunie nieczystości psychiczne i negatywne pozostałości z Twojego pola energii, pomoże skupić myśli i ułatwi medytację. Przyniesie równowagę ciała, umysłu i duszy. Przenikając Twoje ciało, będzie porządkował myśli i czyny w kierunku szlachetnych celów. Przywoła spokój i jasność do Twojego życia. Zadba o jego wszelkie ciemne strony i uporządkuje je w jedną, piękną całość. Kryształ górski da Ci siłę do działania, będzie przeciwdziałał nadwrażliwości i użalaniu się nad sobą. Pomoże wyzbyć się lęków, drażliwości i słabości. Poprawi jakość życia psychicznego i fizycznego.

Kryształ górski ma zdolność do samooczyszczania oraz oczyszczania innych minerałów. Wzmacnia i potęguje działanie innych kamieni. Stosowany wraz z czarnym turmalinem wspaniale równoważy energie męskie i żeńskie.

Fizycznie polecany jest przy różnego rodzaju alergiach skórnych i oparzeniach. Wspomaga ciało w chorobach układu nerwowego. Używany z innymi minerałami będzie potęgował ich uzdrawiające działanie we wszystkich dysfunkcjach organizmu.

Zodiak: Bliźnięta, Lew, Koziorożec

Numerologia: 4

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć