Kwarc dymny

Spokój  ★  Harmonia  ★  Pozytywne myśli  ★  Intuicja  ★  Emocjonalna wytrzymałośćKwarc dymny jest barwną odmianą kwarcu o brunatno-brązowym odcieniu. Intensywność barwy i jej przejrzystość mogą być różne, ze względu na miejsce występowania minerału oraz jego skład chemiczny. 

Kwarc dymny to minerał, który wprowadzi do Twojego życia spokój i harmonię. Ukoi ciało i umysł, nawet w stanach wzmożonego stresu. Pomoże w oddaleniu od siebie negatywnych emocji. Jest wspaniałym neutralizatorem promieniowania elektromagnetycznego - noś go, jeśli spędzasz sporo czasu przed komputerem.

Kwarc dymny pomoże Ci się uziemić - skupić na bieżących wyzwaniach. Rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, doda odwagi i wzmocni Twoją mentalną wytrzymałość. Wspomoże Twoją pamięć i logiczne myślenie. Ułatwi koncentrację i wzmocni siłę woli.

Kwarc dymny świetnie wspomaga detoksykację organizmu, wpływa korzystnie na pracę nerek, pomaga im wypłukiwać trucizny z Twojego ciała. Kamień zwiększy Twoją fizyczną wytrzymałość. Po ciężkim treningu delikatnie Cię rozluźni.


Kwarc dymny jest polecany osobom spod znaku Skorpiona, Strzelca i Koziorożca

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć