j Właściwości onyksu - kamienia równowagi energetycznej - sklep internetowy Magneska

Onyks

Ochrona  ★  Oczyszczenie  ★  Radość  ★  Regeneracja  ★  Siła


Onyks jest odmianą chalcedonu o barwie czarnej, szarej, białej, czerwonej, żółtej i zielonej. Wiele odmian onyksu posiada pasy w odcieniach szarości i bieli. 

Onyks jest wspaniałym kamieniem, przekształcającym negatywną energię w pozytywną. Ma zdolności ochronne i oczyszczające, działające na ciało, umysł i ducha. Usunie z Twojej głowy zbędne, wewnętrzne podszepty uniemożliwiające jasne patrzenie na świat. Pomoże osiągnąć dobry nastrój i pozytywne nastawienie do życia. Zrównoważy Twoje potrzeby znalezienia odpoczynku i nowych inspiracji z realizacją codziennych obowiązków. Poprawi równowagę między pracą, a życiem osobistym. Będzie sprzyjał regeneracji, wyciszeniu, skupieniu i odnowie nadmiernie obciążonego umysłu. Doda pewności siebie. Pomoże w podejmowaniu dobrych decyzji. Przyniesie dużo radości każdego dnia. Wzmocni samokontrolę i samoświadomość. Zredukuje nadmierne pożądanie seksualne, przywróci równowagę w relacjach intymnych. Czarny onyks łączy się z czakrą podstawy - uziemi Cię, ugruntuje i przypomni, co w życiu jest najważniejsze. 

Onyks polecany jest przy zaburzeniach równowagi, słuchu i szumach usznych. Łagodzi wrażliwość na nagłe zmiany pogody. Pozytywnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie. Pomaga w prawidłowym gojeniu się ran. Wspomaga leczenie dysfunkcji układu moczowego.


Zodiak: Bliźnięta, Lew, Skorpion, Koziorożec

Numerologia: 6

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć