Biżuteria z kamieni naturalnych

Poznaj niezwykłe właściwości magiczne i fizyczne kamieni naturalnych!

W tej kategorii odkryjesz jakie niezwykłe działanie mają na Twoje ciało i umysł kamienie naturalne.
Odnajdziesz odpowiedź, który kamień jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. 

Każdy kamień zbudowany jest mniej lub bardziej skomplikowanie z różnych związków chemicznych i pierwiastków, które podobnie jak te spożywane przez nas w pokarmach czy wodzie, w kontakcie z naszym ciałem oddają nam wszystko co mają w sobie najlepsze. Leczenie kamieniami, zwane litoterapią, jest znane ludziom od ponad 3500 lat. Stosowane jest dla utrzymania dobrego samopoczucia i stanu zdrowia. Sposobów na leczenie kamieniami jest całe mnóstwo, lecz najbardziej przystępnym i przyjemnym jest
po prostu noszenie biżuterii z minerałów.

Kamienie naturalne to wyjątkowe dary natury. Obchodź się z nimi z szacunkiem. Nosząc je myśl o tym, że powstają przez tysiące lat po to, żebyś mógł cieszyć się ich blaskiem. Dbaj o nie, szanuj i kochaj, a odpłacą Ci w dwójnasób! 

Poniżej znajdziesz krótkie opisy kamieni i minerałów, które dostępne są w moim sklepie internetowym. Mam nadzieję, że ta krótka lektura pomoże podjąć Ci ważną decyzję, jaką jest dobór odpowiedniego dla siebie kamienia.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, które kamienie przypisane są do Twojego znaku zodiaku,
zajrzyj na specjalnie stworzoną stronę "Kamienie naturalne a znaki zodiaku" 

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć