j Właściwości magiczne amazonitu - sklep internetowy Magneska

Amazonit

Szczerość  ★  Bezwarunkowa miłość własna  ★  Komunikacja  ★  Zaufanie  ★  UczciwośćAmazonit jest glikokrzemianem potasu o przepięknej niebiesko-zielonej barwie z delikatnymi białymi lub kremowymi smugami. 

Amazonit ułatwia miłość i wzajemne zrozumienie dzięki łączności czakr serca i gardła. Amazonit jest kamieniem dobrego samopoczucia. Korzystnie wpłynie na Twoją kreatywność, odwagę i prawdomówność. Ukoi nerwy. Będzie inspirował Cię do życia w prawdzie, w zgodzie z własnym sumieniem i przekonaniami. Pomoże w sprawnej i jasnej komunikacji. Pobudzi Twoją elokwencję i zdolność do wysławiania się w sposób zrozumiały dla innych. W sytuacjach stresowych, pomoże Ci zachować spokój. Skłoni Cię do honorowego rozwiązywania spraw. Pomoże zawalczyć z kompleksami, obudzi miłość własną. Zmniejszy wahania nastroju. Wniesie do Twojego życia poczucie dobrobytu emocjonalnego, pełnego radości, pozytywnej energii i równowagi.

Amazonit łagodzi bóle karku i mięśni, osłabia skurcze. Przyspiesza rekonwalescencję po przebytych chorobach. Pomaga w walce z bezsennością. Łagodzi dolegliwości menstruacyjne.

Zodiak: Wodnik, Bliźnięta, Panna

Numerologia: 5

Czakra: serce, gardło

Żywioł: ziemia, woda

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć