Amazonit

Szczerość  ★  Bezwarunkowa miłość własna  ★  Komunikacja  ★  Zaufanie  ★  Uczciwość

Amazonit jest glikokrzemianem potasu o przepięknej niebiesko-zielonej barwie z delikatnymi białymi lub kremowymi smugami. Występuje na całym świecie w odmianach delikatnie różniących się między sobą rysunkiem i odcieniem barwy turkusowej.

Biżuteria z amazonitu - kamienia dobrobytu i równowagi

Amazonit ułatwia miłość i wzajemne zrozumienie dzięki łączności czakr serca i gardła. Jest kamieniem równoważącym energię męską i żeńską. Amazonit przyniesie dobre samopoczucie, budowane na spokoju ducha i wewnętrznej harmonii. Korzystnie wpłynie na Twoją kreatywność, odwagę i prawdomówność. Ukoi nerwy. Będzie inspirował Cię do życia w prawdzie, w zgodzie z własnym sumieniem i przekonaniami. Pomoże w sprawnej i jasnej komunikacji. Pobudzi Twoją elokwencję i zdolność do wysławiania się w sposób zrozumiały dla innych. W sytuacjach stresowych, pomoże Ci zachować spokój. Skłoni Cię do honorowego rozwiązywania spraw. Pomoże zawalczyć z kompleksami, obudzi bezwarunkową miłość własną. Zmniejszy wahania nastroju. Wniesie do Twojego życia poczucie dobrobytu emocjonalnego, pełnego radości, pozytywnej energii i równowagi.

Amazonit łagodzi bóle karku i mięśni, osłabia skurcze. Przyspiesza rekonwalescencję po przebytych chorobach. Pomaga w walce z bezsennością. Łagodzi dolegliwości menstruacyjne.

Zodiak: Wodnik, Bliźnięta, Panna
Numerologia: 5
Czakra: serce, gardło
Żywioł: ziemia, woda

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium