Lapis lazuli

Świadomość  ★  Odwaga  ★  Pomyślność  ★  Wewnętrzna siła  ★  Pewność siebie

Lapis lazuli jest niebieską skałą złożoną z lazurytu, skalenia, kalcytu i pirytu. Jest kamieniem znanym od kilku tysięcy lat, cenionym zwłaszcza w starożytnym Egipcie. W średniowieczu zmielonego lapisu używano jako pigmentu malarskiego, zwanego ultramaryną.

Lapis lazuli jest kamieniem łączącym się z czakrą gardła i trzeciego oka. Przynosi świadomość duszy i duchowego celu życia. Będzie sprzyjał Twojej odwadze i pewności siebie. Zapewni życiową pomyślność. Wniesie jasność w Twoje myśli, ułatwi pracę z innymi ludźmi. Nauczy Cię sprawnej komunikacji, w tym szczególnie w formie pisemnej oraz pomoże Ci w zdobywaniu nowej wiedzy i jej zapamiętywaniu. Będzie świetnym wsparciem we wszelkiego rodzaju wystąpieniach publicznych. Lapis lazuli jest kamieniem artystów, obudzi w Tobie kreatywność, wyobraźnię i poczucie piękna. W chwilach nerwowości przyniesie spokój i ukojenie. Pozwoli zerwać z ograniczającymi Cię wzorcami zachowań. 

Fizycznie pomoże rozprawić się z bólem gardła i chrypką, a także z przeziębieniem i problemami z przełykaniem. Zadba o Twoją tarczycę i jej prawidłowe działanie. Przyniesie głęboki sen. Będzie hamował powstawanie stanów zapalnych w obrębie głowy i szyi.

Zodiak: Byk, Panna, Waga, Strzelec
Numerologia: 3
Kamień urodzeniowy: wrzesień
Czakra: gardło, trzecie oko
Żywioł: woda

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Naszyjnik choker unikat lapis lazuli, iolit i hematyt Naszyjnik choker unikat lapis lazuli, iolit i hematyt
Producent: Magneska
Cena:

159,90 zł

Cena regularna: 209,90 zł

Najniższa cena: 209,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium