Lapis lazuli

Świadomość  ★  Odwaga  ★  Pomyślność  ★  Wewnętrzna siła ★  Pewność siebieLapis lazuli jest niebieską skałą złożoną z lazurytu, skalenia, kalcytu i pirytu. Jest kamieniem znanym od kilku tysięcy lat, cenionym zwłaszcza w starożytnym Egipcie. W średniowieczu zmielonego lapisu używano jako pigmentu malarskiego, zwanego ultramaryną.

Lapis lazuli jest kamieniem łączącym się z czakrą gardła i trzeciego oka. Przynosi świadomość duszy i duchowego celu życia. Będzie sprzyjał Twojej odwadze i pewności siebie. Zapewni życiową pomyślność. Wniesie jasność w Twoje myśli, ułatwi pracę z innymi ludźmi. Nauczy Cię sprawnej komunikacji, w tym szczególnie w formie pisemnej oraz pomoże Ci w zdobywaniu nowej wiedzy i jej zapamiętywaniu. Będzie świetnym wsparciem we wszelkiego rodzaju wystąpieniach publicznych. Lapis lazuli jest kamieniem artystów, obudzi w Tobie kreatywność, wyobraźnię i poczucie piękna. W chwilach nerwowości przyniesie spokój i ukojenie. Pozwoli zerwać z ograniczającymi Cię wzorcami zachowań. 

Fizycznie pomoże rozprawić się z bólem gardła i chrypką, a także z przeziębieniem i problemami z przełykaniem. Zadba o Twoją tarczycę i jej prawidłowe działanie. Przyniesie głęboki sen. Będzie hamował powstawanie stanów zapalnych w obrębie głowy i szyi.


Zodiak: Byk, Panna, Waga, Strzelec

Numerologia: 3

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć