Kyanit

Komunikacja  ★  Spokój  ★  Uzdrowienie  ★  Uczciwość  ★  Przełamywanie lęków

Kyanit, to obok cytrynu, jedyny minerał, który nie gromadzi energii, nie wymaga więc oczyszczania. Kyanit ma zdolność do równoważenia wszystkich czakr, płynnego przepływu energii między nimi.

Kyanit - Twój osobisty przewodnik energii

Kyanit jest niezwykłym minerałem, który uczy zdolności do wyrażania siebie. Wspiera komunikację na wszystkich poziomach. Pomoże Ci dojść do perfekcji w komunikacji werbalnej i niewerbalnej, jak również nauczy Cię komunikowania się z samym sobą. Pozwoli zerwać ze starymi wzorcami zachowań i przyzwyczajeń, by umożliwić Ci stworzenie swojej własnej życiowej ścieżki. Kyanit pomoże zwalczyć gniew, frustracje, zamęt i stres. Doda odwagi i siły w pokonywaniu przeszkód dnia codziennego. Ułatwi Ci przełamywanie własnych słabości i lęków. Nauczy uczciwości i lojalności wobec siebie i innych.

Więcej na temat kyanitu przeczytasz na dole strony, pod listą produktów. 

Zodiak: Baran, Byk, Waga
Numerologia: 4 
Czakra: kyanit niebieski - czakra gardła, kyanit czarny - czakra podstawy
Żywioł: powietrze 

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Kyanit, zwany również cyjanitem, cjanitem lub dystenem to przepiękny minerał, chemicznie krzemian glinu, o budowie słupkowej, z podłużnym prążkowaniem, charakteryzujący się bardzo zmienną twardością, 4,5 do 7,4 w skali Mohsa. Kyanit występuje w naturze w kolorze niebieskim, białym, czarnym, szarym, niebieskofioletowym i zielonym. Kyanit wydobywany jest na całym świecie, zwłaszcza w Brazylii, Indiach. Szwajcarii, Afryce i wschodniej Europie.

W moim sklepie dostępne są dwie, najbardziej popularne, odmiany kyanitu – kyanit niebieski i kyanit czarny.

Kyanit niebieski – kamień nauczycieli i mówców

Kyanit niebieski jest minerałem, który pomimo niepowodzeń, autodestrukcyjnych zachowań i silnego zagubienia, pomaga wrócić na właściwą życiową ścieżkę życiową. Jest kamieniem często wykorzystywanym przez terapeutów w przywracaniu wspomnień z dzieciństwa, jak również tych wypartych ze świadomości w życiu dorosłym. Kyanit polecany jest osobom, które zajmują się nauczaniem, prowadzeniem warsztatów, często występującym publicznie przed dużym gronem słuchaczy. Niebieski kamień pomaga kanalizować myśli i przekłuwać je w jasne komunikaty, zrozumiałe dla słuchających.

Biżuteria z czarnym kyanitem – ochrona przed negatywną energią

Kyanit czarny to przepotężny kamień ochronny, mający zdolność do równoważenia wszystkich czakr i poprawieniu przepływu energii pomiędzy nimi. Wspaniale oczyści z negatywnej energii przestrzeń wokół Ciebie oraz będzie tworzył energetyczną tarczę przed złymi wpływami. W przypadku konfliktów, szybko załagodzi sytuację i pozwoli dojść do porozumienia. Będzie uczył Cię sztuki komunikacji w ekstremalnych sytuacjach i wychodzenia obronną ręką z opresji. W naturze czarny kyanit występuję w formie płaskich lub wachlarzowatych skupień. Trudno dostępny w wersji obrobionej, oszlifowanej. Najczęściej występuje w postaci naturalnych szczotek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium