Unakit

Uwolnienie  ★  Bycie tu i teraz  ★  Uziemienie  ★  Miłość  ★  ZrozumienieUnakit jest mieszanką epidotu, skalenia i kwarcu. Charakteryzuje się zieloną barwą (epidot) z licznymi, małymi lub dużymi, pomarańczowymi i bezbarwnymi wrostkami.

Unakit jest kamieniem, który pozwoli Ci mocno osadzić się w rzeczywistości. Pomoże Ci zerwać ze wszelkimi niechcianymi wspomnieniami - uwolnić się od negatywnej energii wszelkich krzywd, pomyłek i nieporozumień. Da możliwość spokojnej analizy i zrozumienia niejednoznacznych sytuacji z przeszłości. Zbuduje podwaliny do walki z bólem emocjonalnym. Unakit wzmocni Twoje pole energetyczne, oddali złe myśli i pomoże rozpoznać wszelkie toksyczne relacje. Unakit łączy się z czakrą serca oraz czakrą sakralną i czakrą podstawy (egzemplarze o dużych wrostkach pomarańczowego i czerwonego skalenia). Połączenie serce-podstawa przywraca równowagę yin-yang, korzystnie wpływa na emocje.

Unakit jest polecany kobietom w ciąży - pomaga stworzyć silną więź ze swoim dzieckiem, koi wahania nastroju, łagodzi poranne dolegliwości żołądkowe oraz wspomaga prawidłowy rozwój dziecka w łonie mamy.

Unakit wspomaga apetyt i przyrost masy ciała. Zadba o piękno Twoich włosów i skóry. 

Zodiak: Skorpion

Numerologia: 9

Czakra: serce, sakralna, podstawy

Żywioł: ogień, woda

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć