Sodalit

Spokój  ★  Racjonalne myślenie  ★  Asertywność  ★  Samoakceptacja  ★  IntuicjaSodalit jest kamieniem o intensywnie niebieskiej barwie z białymi wrostkami i żyłami. Występuje także w formie białych, szarych, czerownych, zielonych i bezbarwnych kryształach. Występuje głównie w Kanadzie, Grenlandii, Włoszech, Birmie, Rosji i USA.Sodalit jest kamieniem wprowadzającym w umyśle spokój i porządek. Pomaga w stanach zagubienia, strachu i niepokoju. Zachęca do racjonalnego myślenia. Równoważy i łączy podświadomość i świadomość. Uczy asertywności i umiejętności forsowania swoich racji. Wzmacnia poczucie własnej wartości. Przynosi zaufanie do siebie i samoakceptację. Motywuje to działania, uczy altruizmu i miłości do ludzi. Pomaga w wyrażaniu własnych uczuć, łagodzi trudne do opanowania emocje. Daje jasność myślenia, poprawia intuicję.

Sodalit wspiera rozwój dzieci. Ma pozytywny wpływ na układ limfatyczny i metabolizm. Leczy dolegliwości gardła i strun głosowych. Obniża ciśnienie krwi. Wspomaga wchłanianie płynów w organizmie. Pomaga przy bezsenności.

Sodalit polecany jest osobom spod znaku Panny i Strzelca

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć