Karneol

Ciepło  ★  Kreatywność  ★  Odwaga  ★  Poczucie własnej wartości  ★  Seksualność

Karneol jest minerałem z gromady krzemianów, odmianą chalcedonu o pomarańczowej barwie. Występuje w odmianach transparentnych lub nieprzejrzystych, nieprzepuszczających światła, w bardzo ciemnych, niemal brunatnych odcieniach.

Karneol łączy się z czakrą sakralną. Wzmocni Twoje prawdziwe Ja, jednocześnie panując nad rozbujałym ego. Jest kamieniem odwagi i śmiałości. Daje poczucie wewnętrznego ciepła, wnosi mocną nutę namiętności i seksualności w związkach. Pobudzi Twoją kobiecą energię, wzmocni poczucie ochrony i bezpieczeństwa. Zapobiegnie nieuzasadnionym napadom zazdrości i nagłemu uczuciu zakłopotania. Wniesie w Twoje życie mnóstwo radości, pomoże odbudować więzi rodzinne. Nauczy Cię na nowo ufać sobie, wzmocni silną wolę. Da poczucie odpowiedzialności za innych, przyniesie stanowczość i zdecydowanie. Wspomoże w zdobywaniu nowej wiedzy, poprawi Twoją pamięć i silnie pobudzi Twoją kreatywność. Doda sił witalnych, pozwoli wyzwolić się z apatii i lenistwa. Na długo utrzyma w młodości Twoje ciało, umysł i ducha.

Fizycznie karneol wspomaga odbudowę komórek w Twoim ciele. Zwiększa zdolność wchłaniania witamin i minerałów. Pomoże Ci pielęgnować Twoje zewnętrzne piękno. Pozytywnie wpływa na trawienie. Zwiększa apetyt, pomaga walczyć z zaburzeniami łaknienia. Wspomaga leczenie alergii oraz infekcji dróg oddechowych. 

Zodiak: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Panna
Numerologia: 5
Czakra: sakralna
Żywioł: ogień

Treści w moim sklepie tworzę na podstawie literatury mineralogicznej, w oparciu o własną interpretację.
Kopiowanie tworzonych przeze mnie tekstów jest traktowane jako naruszenie praw autorskich.

Naszyjnik choker unikat kolorowe gładkie kamienie i hematyt Naszyjnik choker unikat kolorowe gładkie kamienie i hematyt
Producent: Magneska
Cena:

149,90 zł

Cena regularna: 189,90 zł

Najniższa cena: 189,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium