Bransoletki czakralne

Pogłębiając swoją wiedzę na temat energii i tematów związanych z czakrami, zapragnęłam stworzyć dla Ciebie kolekcję biżuterii wspierającą każdą z siedmiu czakr. 

Wybierając kamienie naturalne i minerały do Twojej biżuterii stawiam na te, których naturalna barwa, wibruje energetycznie z każdą czakrą. Odrzucam wszelkie kamienie, których kolor został podrasowany lub stworzony sztucznie. Chcę dać Ci produkt najwyżej jakości, którego zadaniem będzie wspieranie i odpowiednie balansowanie każdej z Twoich siedmiu czakr głównych.

Harmonia czakr jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Ich otwieranie i praca nad balansem, pozwoli Ci żyć w zdrowym ciele, zdrowej duszy i spokojnym umyśle. 

Wybieraj spośród kilku bransoletek o różnych składach mineralogicznych, wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie. Kieruj się intuicją lub opisami zawartymi pod każdą z nich. 

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć