Naszyjnik unisex obsydian mahoniowy i lawa wulkaniczna na czarnym sznurku

MESNAW057 webp Naszyjnik unisex obsydian mahoniowy i lawa wulkaniczna na czarnym sznurku Magneska biżuteria Zielona Góra 4.webp
  • nowość
Cena: 319,90 zł

Cena regularna:

319.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Magneska
Kod produktu: MESNAW057

Opis

Naszyjnik został wykonany z kamieni naturalnych - obsydianu mahoniowego (4,5 cm) i lawy wulkanicznej (6 mm). Podstawę stanowi mocny, nylonowy sznurek. Dodatkowy element stanowi logowana blaszka Magneska, wykonana ze stali chirurgicznej 316L.

Naszyjnik unikatowy - wykonany w jednym egzemplarzu.

Jaspis jest elementem ruchomym naszyjnika. Można go przesuwać w dowolne jego miejsce. 

Długość w pozycji wiszącej przy maksymalnym ściągnięciu sznureczków regulacyjnych to 37 cm + 12 cm regulacja

Biżuterię otrzymasz ode mnie zapakowaną w logowane pudełeczko Magneska.

Więcej o kamieniach w Twojej biżuterii:

Obsydian mahoniowy to kamień ochrony i uziemienia, który pomaga uwolnić się od negatywnych wzorców i traum. Wzmacnia siłę woli, wspiera w podejmowaniu trudnych decyzji i pomaga w zachowaniu wewnętrznej równowagi. Jest idealny do pracy z emocjami, redukuje stres i lęki, a także chroni przed negatywną energią, wzmacniając poczucie bezpieczeństwa oraz stabilności.

Lawa wulkaniczna to kamień uziemienia, siły i odwagi. Pomaga pozbyć się negatywnych emocji, uwalnia od stresu i wprowadza wewnętrzny spokój. Wspiera regenerację energii, wzmacnia determinację i motywację do działania. Promuje transformację i odrodzenie, pomagając w radzeniu sobie ze zmianami.

 

Dane techniczne

Kolor: Czarny, Brązowy
Rodzaj kamienia: Obsydian Mahoniowy, Lawa Wulkaniczna
Selekcja: Unikaty

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

©Copyright 2015-2025 Magneska Art Agnieszka Jasnos


Sklep internetowy Shoper.pl