Naszyjnik choker perła, peridot, kamień rzeczny i hematyt / zawieszka tłoczona moneta v.2

naw1192-naszyjnik-choker-perla-peridot-kamien-rzeczny-i-hematyt-zawieszka-tloczona-moneta-v2-magneska-5-69fdd0b5ce8c8.webp
  • nowość
Cena: 229,00 zł

Cena regularna:

229.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Naszyjnik choker z pereł, peridotu, kamienia rzecznego i hematytu został wykonany z drobnych, nieregularnych elementów w świeżej, jasnej kolorystyce. Surowe bryłki peridotu w odcieniu soczystej zieleni zostały przełamane bielą pereł i beżem kamienia rzecznego oraz drobnymi przekładkami z hematytu w złotym kolorze. Całość dopełnia tłoczona zawieszka w formie monety.

Zapięcie typu karabińczyk. Długość naszyjnika (z zapięciem) ok. 38,5 cm + 6 cm przedłużki (+/- 1 cm)

Naszyjnik wyślę do Ciebie w eleganckim, logowanym pudełeczku Magneska.

Więcej o kamieniach w Twojej biżuterii:

Perła wnosi spokój i miękkość. Pomaga łagodniej przechodzić przez emocje, wycisza napięcie i kieruje uwagę na to, co delikatne, prawdziwe i bliskie.

Peridot dodaje świeżości i lekkości. Wspiera wewnętrzne odświeżenie, pomaga puścić to, co zbędne, i wnosi więcej jasności do codziennych myśli i decyzji.

Kamień rzeczny przynosi równowagę i prostotę. Uspokaja, harmonizuje codzienny rytm i pomaga wrócić do spokojniejszego kontaktu ze sobą.

Hematyt dodaje stabilności i konkretu. Wspiera skupienie, porządkuje energię i pomaga mocniej stanąć na własnym gruncie.

Dane techniczne

Kolor: Zielony, Biały
Rodzaj kamienia: Perła, Peridot, Kamień rzeczny, Hematyt
Selekcja: Unikaty, Koło

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

©Copyright 2015-2025 Magneska Art Agnieszka Jasnos


Sklep internetowy Shoper.pl