Bransoletka zielony agat, czarny turmalin i hematyt na czarnym sznurku

Cena: 86,90 zł

Cena regularna:

86.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych - chryzokoli, malachitu, czarnego turmalinu i hematytu oraz nylonowego sznureczka.

Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-17,5 cm.

Biżuterię otrzymasz ode mnie zapakowaną w ozdobny woreczek.

Więcej o kamieniach w Twojej biżuterii:

Agat zielony wycisza, uspokaja, budzi miłość własną, jest kamieniem czakry serca. Łagodzi emocje, koi umysł. Pomaga w podejmowaniu decyzji. Przynosi głębokie poczucie sprawiedliwości, budzi hojność i lojalność.

Czarny turmalin to potężny kamień ochrony i uziemienia, który skutecznie neutralizuje negatywne energie i blokuje szkodliwe wpływy zewnętrzne. Pomaga w oczyszczaniu aury, wzmacniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Redukuje stres, lęk i napięcie, wspierając wewnętrzną równowagę. Idealny dla osób pragnących ochrony, stabilności emocjonalnej i klarowności umysłu w codziennym życiu.

Hematyt działa jako kamień ochronny przed negatywnymi wpływami. Podtrzymuje pewność siebie. Jest kamieniem wojowników, dodaje siły i odwagi.

Dane techniczne

Kolor: Zielony
Rodzaj kamienia: Agat zielony, Czarny turmalin, Hematyt

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

©Copyright 2015-2025 Magneska Art Agnieszka Jasnos


Sklep internetowy Shoper.pl