Bransoletka chryzokola, malachit, lapis lazuli i hematyt na czarnym sznurku
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych - chryzokoli z malachitem, malachitu, lapisu lazuli i hematytu oraz nylonowego sznureczka.
Bransoletka odpowiednia na nadgarstek o obwodzie 12-17,5 cm.
Biżuterię otrzymasz ode mnie zapakowaną w ozdobny woreczek.
Więcej o kamieniach w Twojej biżuterii:
Chryzokola to kamień spokoju, uzdrawiania i komunikacji. Łagodzi stres, przynosi emocjonalną równowagę i pomaga w wyrażaniu uczuć. Wspiera wewnętrzny spokój, ułatwia medytację i duchowy rozwój. Chryzokola harmonizuje czakrę gardła, wspomagając szczerość i jasność wypowiedzi, a także sprzyja regeneracji, wspierając zdrowie fizyczne i emocjonalne.
Lapis lazuli pomaga odnaleźć wewnętrzną siłę i spokój, chroni przed negatywną energią i przynosi harmonię. To mały talizman, który dodaje odwagi i pewności siebie. Wzmacnia wizje, intensyfikuje sny, pobudza intuicję i kreatywność.
Malachit jest silnym kamieniem ochronnym, odpiera negatywne energie, chroni przez wampirami energetycznymi. Otwiera serce na miłość. Zachęca do podejmowania ryzyka. Uczy brania odpowiedzialności za własne czyny. Pomaga przechodzić przez życiowe trudności, umożliwia wyrzucenie z siebie wszelkich żali, lęków, trudności.
Hematyt działa jako kamień ochronny przed negatywnymi wpływami. Podtrzymuje pewność siebie. Jest kamieniem wojowników, dodaje siły i odwagi.
Dane techniczne
| Kolor: | Zielony, Niebieski |
| Rodzaj kamienia: | Chryzokola, Malachit, Lapis lazuli, Hematyt |