Pierścionek elastyczny iolit, tanzanit, lapis lazuli, labradoryt, sodalit i hematyt Georgeous blue

Cena: 54,90 zł 54.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pierścionek wykonany z kamieni naturalnych - iolitu, tanzanitu, lapisu lazuli, labradorytu, sodalitu i hematytu oraz mocnej silikonowej gumki.

Pierścionek w rozmiarze uniwersalnym (obwód wewnętrzny około 5,2-5,5 cm). Jednak jeśli masz wątpliwości co do rozmiaru, zmierz swój palec miarą krawiecką. Jeśli Twój obwód mieści się w przedziale 4,5 - 6,3 cm, przy zamówieniu pozostaw wiadomość z obwodem. Jeśli obwód Twojego palca jest większy, przed złożeniem zamówienia skontaktuj się ze mną w celu wykonania indywidualnej wyceny.

Biżuterię wyślę do Ciebie w ozdobnym woreczku.

Więcej o kamieniach w Twojej biżuterii:

Iolit pozwala widzieć rzeczy, ludzi i sytuacje takimi jakimi są naprawdę. Pomaga w pełni miłości i świadomości zapomnieć dawne urazy i żale.  Pozwoli cieszyć się mentalną dziecięcą beztroską.

Tanzanit przynosi optymizm i radość każdego dnia. Wprowadza do życia równowagę, harmonię i opanowanie. Łączy się z czakrą gardła, trzeciego oka i korony – wspomaga płynną komunikację, medytację i wizualizację marzeń i pragnień.

Lapis lazuli uwalnia od stresu, przynosi spokój. Stymuluje nasz obiektywizm i zachęca co kreatywności. Oczyszcza umysł i daje głęboką samoświadomość.

Labradoryt przeciwdziała lękom i uczuciowej oziębłości. Wprowadza do życia kreatywność i fantazję. Umożliwia odczuwanie głębokich uczuć. Pomaga osiągać spokojny sen, jest prowodyrem dla odpoczynku ciała i duszy.

Sodalit pomaga skupić się na rozważaniach, wprowadza do umysłu spokój i porządek. Usuwa konflikty uczuciowe i brak pewności siebie. Wzmacnia poczucie własnej wartości, samoakceptację i wiarę w siebie.  

Hematyt działa jako kamień ochronny przed negatywnymi wpływami. Podtrzymuje pewność siebie. Jest kamieniem wojowników, dodaje siły i odwagi.

Dane techniczne

Kolor: Niebieski
Rodzaj kamienia: Hematyt, Lapis lazuli, Sodalit, Labradoryt, Tanzanit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium