Turmalin

Turmaliny to bardzo duża grupa minerałów, którą cechuje mocne zróżnicowanie barw i odcieni. Ze względu na efektowny wygląd i właściwości turmaliny są bardzo popularne wśród kolekcjonerów i uzdrowicieli pracujących z kryształami. 

Wszystkie turmaliny są silnymi energetycznie kamieniami. Dzięki różnym barwom przypisywane są im liczne właściwości lecznicze i ezoteryczne. Żywozielone i różowe turmaliny łączą się z czakrą serca. Przynoszą nam bezwarunkową miłość, wyostrzają zmysły na nowe zasoby uczuć. Przynoszą odprężenie, uspokajają emocjonalnie i uwalniają od stresu.

Najbardziej pożądanym i poszukiwanym wśród tej grupy minerałów jest czarny turmalin. To minerał idealny do przechowywania w domu, w ogrodzie i noszenia ze sobą. Chroni nas przed działaniem negatywnych energii, niezależnie czy pochodzą od innych ludzi czy też ze środowiska. W sztuce leczenia kryształami, czarny turmalin jest jednym z najpopularniejszych kamieni działających oczyszczająco i łączących nas z Ziemią. Działa jak tarcza ochronna dla naszego systemu energii i psychiki. Chroni nas przed wampirami energetycznymi, łagodzi stresy. 

Turmaliny polecane są osobom spod wszystkich znaków zodiaku.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć